Przejdź do treści
baner3
baner2
Przejdź do stopki

Aktualności

Aktualności

Treść

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tymbarku informuje, że w Limanowej przy ul. Zygmunta Augusta 35 ( budynek OSP ) uruchomiony został oddział Katolickiej Poradni Specjalistycznej i Telefonu Zaufania „Arka” mającej swą główną siedzibę w Tarnowie. Oddział poradni powstał we współpracy z miastem Limanowa.

W nowym oddziale „Arki” będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji prawnika, psychologa,księdza psychologa. Do dyspozycji potrzebujących będzie także duszpasterz.

Rejestracja wizyt odbywa się pod tel. 14 692 02 93. Numer Telefonu Zaufania to 14 627 40 44 (telefon uruchomiony zostanie od najbliższego piątku).

Katolicka Poradnia Specjalistyczna i Telefon Zaufania „Arka” działa w diecezji tarnowskiej od 40 lat. Pomoc świadczy nieprzerwanie, codziennie i bezpłatnie dzięki dziesiątkom wolontariuszy. Działalność Poradni ma na celu udzielanie ludziom znajdującym się w różnych trudnych sytuacjach życiowych wielorakiej pomocy w szczególności: psychologicznej, pedagogicznej, medycznej, prawnej i duszpasterskiej.

źr.: www.rdn.pl/news,
fot. M.Limanowa,fundacja Auxilium

 

 

 

57087