Przejdź do treści
baner3
baner2
Przejdź do stopki

Aktualności

Aktualności

Treść

W dniu 29 grudnia 2020 roku Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wraz Wójtem Gminy, Panią Sekretarz, Panią Skarbnik i pracownikami Ośrodka uroczyście  pożegnali odchodzącą na emeryturę wieloletniego pracownika Panią Annę Sopata, pracującą na stanowisku specjalisty pracy socjalnej.  

Kierownik GOPS podziękował za 30 lat pracy w Ośrodku, poświęcony czas, dobrą radę, uśmiech, otwartość, a przede wszystkim za serce, z jakim podchodziła Pani do swoich obowiązków i współpracowników. Dziękujemy również za nie bagatelizowanie żadnego pojawiającego się problemu, okazaną wyrozumiałość i pomoc, której Pani Ania nigdy nie odmówiła.

Życzył zdrowia, odpoczynku oraz realizowania planów, na które wcześniej zawsze brakowało czasu oraz by czas na emeryturze był czasem poświęconym rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań, a także bodźcem do podejmowania kolejnych wyzwań w życiu prywatnym.

Podziękowania za wieloletnią pracę i zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka oraz życzenia Pani Annie Sopata złożył również Wójt Gminy Pan dr Paweł Ptaszek.

Podziękowania wszystkim obecnym na spotkaniu złożyła również Pani Ania, podkreślając, że zawsze mogła liczyć na pomoc i wsparcie co było dla niej niezmiernie ważne.

57087